ข้ามไปเนื้อหา
Update

Gold

USD/THB

สมาคมฯ

Gold965%

Gold9999

CrudeOil

USDX

Dowjones

GLD10US

HUI

SPDR(ton)

Silver

Silver/Oz

Silver/Baht

tt2518

ขอเดา(ราคาทอง)กับเขาบ้าง

โพสต์แนะนำ

หลานแมวไป Ex. อยู่หรือเปล่าเป็นไงตอบหน่อย

แชร์โพสต์นี้

ลิงก์ไปโพสต์
แชร์ไปเว็บไซต์อื่น

เรียบร้อย

พี่อย่ารู้กัน สองคนสิ

น่าจะเป็นเครื่องร่อนมากกว่าเครื่องบิน :gd

หลานแมวไป Ex. อยู่หรือเปล่าเป็นไงตอบหน่อย

ยังเจ็บอยู่ครับป้าเกี้ยมอี้ แบบนี้อันตรายไหมครับป้าเกี้ยมอี๊ แล้วอย่างนี้ควรงดเล่น ฟิตเนสหรือป่าวครับป้า

ขอบคุณครับที่เป็นหว่งครับ

เหมือนมันหนักบินไม่ไหวมั๊งคะ เอาจาหรวดเลยคุณพี่ อยากลงจากยอดดอยยยยยยยยยยย หุหุ

ยังเจ็บอยู่ครับป้าเกี้ยมอี้ แบบนี้อันตรายไหมครับป้าเกี้ยมอี๊ แล้วอย่างนี้ควรงดเล่น ฟิตเนสหรือป่าวครับป้า

ขอบคุณครับที่เป็นหว่งครับ

งดก่อน อาจใช้ ice ใน 24 ชม.แรกแล้วค่อย hot

(+)S&P/CASE-SHILLER HOME PRICE INDICES (YOY)

Actual: -4.0%Cons.: -3.6%Previous:  -3.7%

The S&P/Case-Shiller Home Price Indices released by the Standard & Poor's examines changes in the value of the residential real estate market in 20 regions across the US. This report serves as an indicator for the health of the US housing market. Generally speaking, a high reading is seen as positive (or bullish) for the USD, while a low reading is seen as negative, or bearish.

US S&P/Case-Shiller Home Price Indices (YoY) falls to -4%

ถูกแก้ไข โดย เด็กขายของ

ป้าเกี้ยมอี๊ ผมทานยานี้ได้ไหมครับ

Kétoprofène 150 mg

รบกวนป้าเกี้ยมอี๊ตอบหน่อยครับ

ขอบคุงครับ

ใครปล่อยลูกหมูมาเพ่นพ่าน มาเก็บไปนะ เผื่อพรุ่งนี้ อิอิ จาได้ปล่อย แม่หมูกะเขาบ้างอิอิ

พรุ่งนี้อยากได้แบบนี้

ถูกแก้ไข โดย Aiya

ป้าเกี้ยมอี๊ ผมทานยานี้ได้ไหมครับ

Kétoprofène 150 mg

รบกวนป้าเกี้ยมอี๊ตอบหน่อยครับ

ขอบคุงครับ

เรื่องยาไม่ชำนาญ แต่ถ้าสรรพคุณคลายกล้ามเนื้อก็ใช้ได้ เป็นนักกายภาพรู้แต่ท่าบริหาร ซึ่งบางครั้งจะต้องทำร่วมกับกินยา

ใครปล่อยลูกหมูมาเพ่นพ่าน มาเก็บไปนะ เผื่อพรุ่งนี้ อิอิ จาได้ปล่อย แม่หมูกะเขาบ้างอิอิ

สมัครออนไลน์ยัง เฮียยังสมัครเลย

ใครเอารูปผมมาลง

เหมือนมันหนักบินไม่ไหวมั๊งคะ เอาจาหรวดเลยคุณพี่ อยากลงจากยอดดอยยยยยยยยยยย หุหุ

ยังขาดอีก 2 รายงาน

CONSUMER CONFIDENCE

Actual:  15:00 GMTCons.: 63.0Previous:  61.1

The Consumer Confidence released by the Conference Board captures the level of confidence that individuals have in economic activity. A high level of consumer confidence stimulates economic expansion while a low level drives to economic downturn. Generally, a high reading is also positive for the USD, while a low reading is negative.

RICHMOND FED MANUFACTURING INDEX

Actual:  15:00 GMTCons.: 10Previous:  12

The survey including information on shipments, new orders, order backlogs, and inventories conducted by Federal Reserve Bank of Richmond provides information on current activity in the manufacturing sector (mailing 220 business organizations). The industry inflation can been seen from the survey. Generally speaking, a high reading appreciates (or is bullish for) the USD, whereas a low reading is seen as negative (or bearish for) the USD.

ถูกแก้ไข โดย เด็กขายของ

ของเรา 25544 กดไม่ทัน pin ชอบเด้งหายเลยได้ 25533 เอาวะใจสบายขึ้นเยอะ

ก็ยังได้เยอะอยู่นะคะ เอาน่ะ ต้องกล้าแล้วมันเนอะ

สมัครออนไลน์ยัง เฮียยังสมัครเลย

ยังเลยจ้ายุ่งอยู่เลย ยังไม่ได้กรอกเอกสารเลยคะ